I Bóg stworzył kobietę – w poszukiwaniu harmonii i holistycznego piękna

7LIVES III edycja - pocztówka21 lutego wystartowało drugie zadanie ogólnopolskiego konkursu fotograficznego 7LIVES of fineLIFE, którego stawką jest trzyletnie stypendium w Warszawskiej Szkole Filmowej na wydziale Fotografii. „I Bóg stworzył kobietę – w poszukiwaniu harmonii i holistycznego piękna” to temat, który będzie inspiracją przez kolejne dni.

2 zadanie_7LIVES of fineLIFE
Przez pierwsze dwa tygodnie lutego uczestnicy konkursu zmagali się z tematem „Siódma Pieczęć, czyli Gra w Życie”. Najlepsze prace można oglądać na łamach magazynu fineLIFE. Tym razem uczestnicy 7LIVES of fineLIFE zmierzą się z klasycznym dziełem Rogera Vadima z Brigitte Bardot w roli głównej. W tym etapie organizatorzy konkursu – magazyn fineLIFE.pl oraz Warszawska Szkoła Filmowa – we współpracy z marką Dr Irena Eris przygotowali dodatkowe atrakcyjne nagrody: zestawy ekskluzywnych kosmetyków Dr Irena Eris Prosystem Home Care, które są dostępne w Kosmetycznych Instytutach. Zostanie wręczona także nagroda specjalna: Podarunek Piękności, czyli zaproszenie na wyjątkową ucztę dla ciała i zmysłów, którą przyzna dr Irena Eris – twórczyni holistycznego podejścia do piękna.
„I Bóg stworzył kobietę – w poszukiwaniu harmonii i holistycznego piękna”  to temat, który prowokuje do sięgnięcia po szersze interpretacje – harmonia i piękno są czasem głęboko ukryte: przemykają obok nas bezszelestnie, kryją się w tłumie, w przypadkowych sytuacjach, niepozowanych, zastanych. Zatrzymują oddech. Liczę na właściwe ustawienie Waszego radaru na piękno – powiedziała przewodnicząca jury, redaktor naczelna magazynu fineLIFE.pl – Lidia Popiel.
Oprócz stałego składu jury – Lidii Popiel, Bogusława Lindy, Jacka Poremby i Piotra Welca – nadesłane prace będą oceniane przez dr Irenę Eris. Miejscem składania prac jest tablica magazynu fineLIFE na Facebooku, dzięki czemu przebieg konkurs mogą śledzić nie tylko organizatorzy, ale także uczestnicy i czytelnicy serwisu.
Nagrodą główną w konkursie 7LIVES of fineLIFE jest stypendium na wydziale fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej. Do wygrania są również wspaniałe nagrody rzeczowe ufundowane przez mecenasa konkursu, firmę Hewlett Packard Polska.
Więcej informacji o konkursie na:
www.7lives.finelife.pl

Dodaj komentarz