Kobiecy weekend w Olsztynie

Weekendowe wyjazdy w gronie najbliższych przyjaciółek to niezapomniane wrażenia i idealny sposób, by oderwać się od codziennych spraw. A jeśli połączymy aktywny wypoczynek z atrakcjami Olsztyna, najpiękniejszego miasta na Warmii, taki kobiecy wypad będziemy długo wspominać.

Wybierz nasz wygodny autokar i daj się porwać na kobiecy weekend w Olsztynie. Nigdy wcześniej tam nie byłaś? I bardzo dobrze. Zacznij wycieczkę od porządnego wyspania się, spakowania walizki, wybrania dogodnego dla siebie kursu na stronie www.polskibus.com oraz jego rezerwacji. Bilet można również kupić przed odjazdem autokaru. Bezpośrednie połączenia ekspresowe z Warszawy do Olsztyna codziennie w godzinach: 05:35, 10:35, 14:35 i 18:55. Wszystkie autokary odjeżdżają ze stacji Metro Młociny.

Zaplanuj wyjazd z Warszawy w piątek 8 marca i ciesz się urokami Olsztyna. Zacznijmy, zatem wycieczkę od spaceru po molo przy plaży miejskiej. Świeże powietrze sprawi, że zgłodniejesz. Wybierzmy się zatem do znanej i polecanej w Olsztynie Restauracji Przystań, serwującej przepyszne i bardzo wykwintne jedzenie, które zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta. Koniecznie spróbuj pikantnej zupy pomidorowej z sandaczem i porem, steków z halibuta wraz z owocami morza i sosem szafranowym, a na romantyczny deser wybierzmy bezy z musem mascarpone i świeżymi owocami. W celu spalenia poobiednich kalorii proponujemy spacer po olsztyńskiej starówce, gdzie możemy podziwiać pozostałości murów obronnych, zwiedzić Zamek, pogłaskać po nosie pomnik Mikołaja Kopernika.

Na Dzień Kobiet Olsztyn przygotował dużo atrakcji dla kobiet. Można wpaść na godz. 17 do olsztyńskiego Planetarium na prelekcje pt. „Tajemnice Wenus”. A wieczorem zapraszamy do Klubu Nowy Andergrant na ul. Kołobrzeskiej 32 na koncert Lao Che. Jeżeli wolisz spokojniejszy rodzaj spędzania czasu na pewno spodoba Ci się Koncert z Okazji Dnia Kobiet w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Felixa Nowowiejskiego mieszczącej się na ul. Bartosza Głowackiego 1.

Można również za 9 zł popatrzeć sobie na gwiazdy podczas „Teleskopowego pokazu nieba gwiaździstego oraz Księżyca i planet” w Obserwatorium Astronomicznym na ul. Żołnierskiej 13. Pokaz w piątek 8 marca o godz. 20 i 21. A po tych wszystkich atrakcjach w Olsztynie PolskiBus.com zawiezie nas w bezpieczną podróż do domu. Bezpośrednie połączenia ekspresowe z Olsztyna do Warszawy codziennie w godzinach: 05:00, 10:05, 14:20 i 19:05.

Mamy również nadzieję, że dasz się namówić na kolejną podróż za miasto z PolskiBus.com. Już dziś zarezerwuj bilety na www.polskibus.com ceny zaczynają się już od 1zł plus 1zł opłaty rezerwacyjnej. Zostań naszym fanem na www.facebook.com/polskibus.

Dodaj komentarz