Masterchef: Gwiazdy

Seria 4 – Od poniedziałku 8 kwietnia o 21:00

Temperatura w kuchni znów rośnie! Masterchef powraca, a wraz z nim – 24 znane osobistości, które chcą się przekonać, która z nich gotuje najlepiej.

Znakomity kucharz i restaurator John Torode oraz znawca składników Gregg Wallace wracają na nasze ekrany. Będą oceniać umiejętności kulinarne 24 znanych osób, które zostały wybrane do udziału w programie, znane są bowiem ze swej pasji gotowania.  Na pierwszym etapie eliminacji każda z gwiazd została poproszona o wymyślenie posiłku z dwóch dań. Jego składniki trzeba było wybrać z pudełka z „zagadkami”, a potem ugotować obiad dla gości jednej z najlepszych londyńskich restauracji.

Wśród uczestników programu jest prezenterka telewizyjna Jayne Middlemiss, Olimpijczyk Iwan Thomas oraz aktorka Wendi Peters. Każda z wymienionych osób musi uporać się ze swymi „kuchennymi demonami”, jeśli ma zdobyć szansę na udział w finale programu.

W każdym odcinku na zawodników czekają coraz trudniejsze zadania – komu uda się wejść do finału i zdobyć mistrzowski tytuł?

bbc_lifestyle

Dodaj komentarz