RIHANNA ZDEKLASOWANA! „GET LUCKY” NOWYM HITEM INTERNETU

Długo wyczekiwany singiel „Get Lucky” zespołu Daft Punk, na którym gościnnie wystąpił Pharrell Williams, zarejestrował największą liczbę odtworzeń w serwisie Deezer w ciągu jednego dnia! Rekordowy odsłuch, pobił dotychczasowy wynik utworu  „Diamonds” Rihanny.


Pierwszy singiel z długo wyczekiwanego, nowego krążka „Random Access Memmories” francuskiego duetu elektronicznego Daft Punk, w ciągu zaledwie jednego dnia od wprowadzenia do serwisu Deezer, odnotował rekordową liczbę odtworzeń. To ogromny sukces! Piosenka zdeklasowała jeden z największych hitów ostatnich miesięcy – „Diamonds” barbadoskiej artystki Rihanny.
„Get Lucky” zwiastuje album „Random Access Memories”, który w serwisie Deezer dostępny będzie już 21 maja!
Już teraz możesz posłuchać „Get Lucky” na: http://www.deezer.com/pl/album/6516139

Daft Punk_22.04
***
Deezer to międzynarodowy serwis muzyczny oferujący niezwykłe i zindywidualizowane doświadczenia muzyczne dla ponad 32 milionów użytkowników w przeszło 180 krajach na świecie. Posiadając ponad 3 miliony subskrybentów, blisko 1,5 miliona fanów na Facebook’u oraz 100 milionów playlist, Deezer każdego dnia pozwala cieszyć się fanom w nieograniczony sposób muzyką z całego świata. Zapewnia dostęp do ponad 20 milionów utworów muzycznych, które można odtwarzać na wszystkich dostępnych nośnikach – smartphonach, tabletach, laptopach czy komputerach stacjonarnych – w dowolnym czasie. Misją Deezera jest odkrywanie muzyki i dzielenie się nią z fanami za pomocą indywidualnie dobranych do każdego kraju rekomendacji muzycznych, zgodnych z aktualnie panującymi trendami. Dzięki międzynarodowej współpracy z Facebookiem, Deezer dzieli się muzyką z odbiorcami na całym świecie. Partnerem serwisu w Polsce jest Orange, dzięki któremu z usług Deezera korzysta już przeszło 50 tys. klientów operatora. Abonenci którzy korzystają z oferty Deezer w taryfach Orange są zwolnieni z opłat za transmisję danych do aplikacji. By uaktywnić konto Orange w Deezer, wystarczy wejść na stronę www.deezer.com i kliknąć w opcję zaloguj się.
Odkryj Deezer

foto od Deezer

Dodaj komentarz