WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJĘ: ODCINEK 6 – PREMIERA 7 KWIETNIA

foto - TVN Style

foto – TVN Style

PROWADZĄCA: Katarzyna Bosacka
PREMIERA W KAŻDĄ NIEDZIELĘ O GODZ. 11.15
Kwaśne i aksamitne, dla zmęczonych, odchudzających się, sportowców i skacowanych. Kefir i maślanka są dobre na wszystko. Polacy piją prawie 20 litrów kefiru rocznie. Kontrola Inspekcji Handlowej pokazała, że co ósmy produkt zawiera błędny wykaz składników na opakowaniu. Co trzecia maślanka owocowa nie zawierała ani grama owoców, za to mnóstwo zagęstników i sztucznych dodatków.


Dlaczego w tych produktach jest dodatek  mleka w proszku, które według naukowców może być odpowiedzialne za wiele chorób? Co oznacza wypukłe wieczko opakowania, a co wklęsłe?
Jak wybrać kefir i maślankę, które będą regulowały trawienie, poprawią stan naszej cery i przedłużą nam życie o parę lat?

A w „Wiem, co kupuję” ukochany przez mężczyzn i kobiety symbol wolności, czyli jeansy. Jak wybrać jeansy, które będą z nami przez lata? Które są najlepsze na lato, a które na zimę? Czy jeansy, które pierze się w niskich temperaturach są kiepskie? Czy te uszyte ze 100% bawełny są najlepsze? Czy koniecznie muszą mieć podwójne szwy?  Kasia Bosacka podpowiemy też, jak dobrać jeansy, aby nasze pupy i nogi prezentowały się wystrzałowo! Zobaczcie koniecznie!

Dodaj komentarz