Wymarzony dom Bryków

(Building Bryks)
seria poradnikowa, 8 x 23’
prod. Kanada, 2011 ,  (Tricon Films & Television)

Pięcioosobowa rodzina Bryków marzy o własnym domu. Nie stać ich jednak na ekskluzywną nieruchomość i są zmuszeni kupić ruderę do całkowitego remontu. Aby ich marzenie o pięknym domu się spełniło, muszą poświęcić wiele pracy i skrupulatnie liczyć każdego dolara. Czy im się uda?

Do tej pory Brykowie nieustannie się przeprowadzali – w ciągu ostatnich 10 lat aż ponad 12 razy zmieniali miejsce zamieszkania! Greg i Danielle wreszcie chcą zapuścić korzenie i stworzyć wymarzone miejsce dla siebie i dzieci.

Greg jest znanym kanadyjskim aktorem. Danielle zajmuje się domem, dwoma synami i córką – nigdy nie była zmuszona sama prowadzić remontu. Na dodatek, w ramach oszczędności, sama negocjuje ceny, zatrudnia podwykonawców i dokładnie sprawdza, czy wywiązują się z obietnic.

Rodzina wiedziała, że ogromny remont będzie dla nich wyzwaniem, ale nie spodziewali się, że będzie wymagał od nich aż tyle wyrzeczeń i pracy. Czy ich ograniczony budżet wystarczy, aby o czasie ukończyć remont i zamieszkać w domu ich marzeń?

Premiera: DOMO+, wtorek, 2 kwietnia 2013, 22:25

Dodaj komentarz