Zgarnij plakat z filmu „Oz Wielki i Potężny 3D”!

Widzowie z Warszawy, Poznania, Łodzi, Krakowa i Katowic czas start! Kina IMAX przygotowały dla fanów filmu „Oz Wielki i Potężny” ekscytującą niespodziankę. Na pierwsze 50 osób, które zgłoszą się do kasy kin IMAX z wydrukowanym biletem na seans „Oz Wielki i Potężny 3D” lub też zakupią w tych dniach bilet w kasie, czeka ekskluzywny plakat z filmu. Tajemniczy świat krainy Oz zaprasza. Wystarczy być pierwszym!


„Oz Wielki i Potężny 3D” w reżyserii Sama Raimiego wchodzi na ekrany kin IMAX już 8 marca. Oszałamiające rozmachem najnowsze dzieło wytwórni Disneya zabierze widzów w niezwykłą podróż do magicznego, trójwymiarowego świata baśni. Ekspresja barw, niesamowite krajobrazy, spektakularna walka dobra ze złem oraz największe hollywoodzkie gwiazdy – to wszystko czeka na kinomaniaków! Magia jeszcze nigdy nie była tak blisko!

„Najnowsze dzieło Disneya „Oz Wielki i Potężny 3D” warto zobaczyć właśnie w IMAX. Nigdzie indziej efekty 3D nie będą tak realistyczne, jak na naszych gigantycznych ekranach kinowych, które mierzą 18 metrów wysokości i 24 metry długości! Specjalnie dla naszych kinomaniaków przygotowaliśmy miłą niespodziankę. Pierwszych 50 osób otrzyma unikalny i niezwykle piękny plakat z filmu! Zapraszamy. Plakaty czekają!” – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Nie tylko ogromny ekran sprawi, że film „Oz Wielki i Potężny 3D” będzie w kinie IMAX wyjątkowym przeżyciem. Dzięki stadionowemu układowi foteli, z dowolnego miejsca na sali każdy widz będzie miał przed sobą niczym niezakłócony obraz niezwykłego świata Oz. Magia na wyciągnięcie ręki – tylko w kinie IMAX już od 8 marca!

„Oz Wielki i Potężny 3D” będzie dostępny w polskiej wersji językowej lub z napisami. Bilety do kupienia w kasach kin IMAX.

Dodaj komentarz