Park rozrywki Hossoland: Twoja Przepustka do Krainy Fantazji

Park rozrywki Hossoland: Twoja Przepustka do Krainy Fantazji

Park rozrywki Hossoland: Twoja Przepustka do Krainy Fantazji

Prawdopodobnie wiosną 2024 roku, Polska będzie świadkiem narodzin nowego giganta w świecie rozrywki – Parku Rozrywki Hossoland. Położony w malowniczym regionie zachodniopomorskim, niedaleko Kołobrzegu, Hossoland zapowiada się jako majestatyczna alternatywa dla znanej Energylandii.

Rozciągający się na obszarze 40 hektarów, park zaoferuje swoim gościom cztery unikalne krainy tematyczne, z których każda będzie kryła w sobie ponad pięćdziesiąt różnorodnych atrakcji. Od serca trzymających rollercoasterów, przez kolorowe karuzele, aż po zapierające dech w piersiach pokazy, Hossoland obiecuje spektrum doświadczeń, które zadowolą zarówno młodszych, jak i starszych miłośników adrenaliny.

Inwestycja prowadzona przez Grupę Hosso, znanej z zarządzania galeriami handlowymi na zachodzie kraju, to nie tylko ogromny krok naprzód w lokalnej branży rozrywkowej, ale także znaczący wkład w rozwój turystyki w regionie. Hossoland, z jego przemyślaną koncepcją i bogatą ofertą, ma szansę stanowić konkurencję dla innych parków rozrywki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Środkowej.

Kiedy otwarcie Hossoland: Od Wizji do Realizacji

Hossoland, majestatyczny park rozrywki zlokalizowany w malowniczym regionie zachodniopomorskim, jest owocem ambitnej wizji Grupy Hosso. Budowa tego giganta rozrywkowego, wartego kilkaset milionów złotych, rozpoczęła się we wrześniu 2022 roku w gminie Brojce nieopodal Kołobrzegu.

Już teraz nazywany jest Energylandią północy, inspirowany bałtyckimi legendami niedługo stania się jednym z największych parków rozrywki w Polsce. Inwestycja, zajmujący 40 hektarów przy trasie ekspresowej S6, zaoferuje różnorodne atrakcje, w tym karuzele i kolejki górskie, a w przyszłości także park wodny i aquapark.

Z najnowszych doniesień, otwarcie parku rozrywki Hossoland planowane jest na wiosnę / lato 2024 roku.

Inwestycja ta nie tylko wzbogaci ofertę turystyczną regionu, ale także przyczyni się do powstania ponad 300 nowych miejsc pracy, co zostanie pozytywnie odebrane zarówno przez lokalną społeczność, jak i turystów z sąsiednich Niemiec

Hossoland: Fantazja staje się rzeczywistością

W sercu zachodniopomorskiego, gdzie sielskie krajobrazy są tłem dla historii, narodzi się Hossoland, park rozrywki w tematyce fantazy inspirowanej najciekawszymi bałtyckimi legendami.

Wiosną 2024 roku, ta kraina fantazji otworzy swoje bramy, zapraszając do czterech unikatowych światów: od wodnych głębin Miasta Syrenki, przez bursztynowe rubieże Królestwa Baltambrya, aż po wikingowskie sagi i smocze legendarne pieczary.

Z ponad 50 atrakcjami, park rozrywki Hossoland obiecuje wachlarz emocji – od radosnego śmiechu dzieci na karuzelach, przez zawrotną prędkość rollercoasterów, aż po magiczne pokazy, które z pewnością zachwycą młodszych i starszych.

A gdy emocje opadną, kawiarnie i restauracje będą czekały, aby zaoferować chwilę wytchnienia. Hossoland to więcej niż park rozrywki, to przestrzeń, gdzie marzenia spotykają się z rzeczywistością.

Bałtyckie Legendy jako inspiracja budowniczych Hossoland

Hossoland w Brojcach to magiczny zakątek, gdzie bałtyckie legendy nabierają kształtu. Cztery strefy tematyczne parku ożywiają opowieści z naszego morza, zapraszając do spotkania z Goskiem i Juratą, bałtyckimi syrenami, oraz tajemniczymi stworzeniami morskiego dna.

Każdy kąt Hossolandu to drzwi do bałtyckich mitów, gdzie Gosk i Jurata przeżywają swoją miłość na fali emocji, a syreny opowiadają historie z morskich głębin. Hossoland to nie tylko park rozrywki, to podróż przez bałtyckie legendy, które kryją się w fali, wietrze i piasku naszego wybrzeża.

Przygotuj się na spotkanie z tajemnicami Bałtyku, które czekają na odkrycie w sercu Hossoland.

Jak dojechać do parku rozrywki Hossoland?

Dojazd do parku rozrywki Hossoland w Brojcach zlokalizowanego w miejscowości Kiełpino, w województwie zachodniopomorskim, będzie prosty dzięki bliskości drogi ekspresowej S6, z której zjazd do parku wynosi zaledwie 1 km. Dla mieszkańców Szczecina trasa będzie liczyła około 80 km, z Kołobrzegu 30 km, a z Koszalina około 70 km.

Park położony jest mniej więcej w połowie drogi pomiędzy miejscowościami Brojce i Kiełpino, przy drodze wojewódzkiej DW105. Po otwarciu parku, firma taxi Rabbit-Trans Poland zamierza oferować indywidualne transfery dla osób chcących odwiedzić ten park rozrywki.

Lifestyle